Otec A materská 2022
(ako na to?)

Už niekoľko rokov existuje možnosť, aby otec ako tzv. iný poistenec prevzal do starostlivosti svoje dieťa a poberal materské. Postupne sa o tejto možnosti dozvedá stále viac otcov a chcú ju využiť. Znamená to pre nich možnosť byť doma s dieťaťom, s rodinou a popritom dostávať peniaze od štátu.

Neustále ste sa na mňa obracali s otázkami, ako sa materská pre otca vybavuje, aké sú možnosti matky počas materskej otca, či dieťa môže chodiť do škôlky, aká je situácia s priznávaním materskej otcovi.


Práve preto som pre Vás,


milí rodičia,


pripravila tento
EBOOK S PRAKTICKÝMI INFORMÁCIAMI.

PREČÍTAŠ - POZRIEŠ - MÁŠ JASNO.

,

Čo všetko nájdete v tomto praktickom infobooku?

K infobooku prikladám ešte:

Chcete nahliadnuť ešte bližšie do obsahu Ebooku?

Pri písaní infobooku som nevychádzala iba z právnych predpisov ale i z praktických skúseností:

 – svojich

–  rodičov v mojom okolí

–  rodičov, ktorí sa zúčastnili mojich prednášok na túto tému

CENA EBOOKU s BONUSMI:
14,90 EUR

Špeciálny balíček pre rodičov, ktorí majú dve deti

Napísali ste mi o zakúpenom infobooku:ĎAKUJEM VÁM

Ebook "Otec na materskej" je napísaný veľmi zrozumiteľným jazykom, obsahuje veľa prínosných a smerodajných informácií. Tých pár strán mi pomohlo zorientovať sa v danej problematike. Prehľadné, zrozumiteľné, praktické. Oceňujem konkrétne tipy, vzory tlačív, príklady. Manuál ktorý krok za krokom poskytuje cenné informácie, šetrí čas rodičom, ktoré sa nemusia preháňať po úradoch a tápať, čo, kde treba vybaviť. Vrelo odporúčam zakúpenie tohto ebooku, ktorí možnosť otca na materskej zvažujú.
K. Majdová
mama na rodičovskej dovolenke
"Ďakujem za Váš ebook Otec na materskej. Vďaka zrozumiteľným perfektným informáciám je teraz manžel na materskej a ušetrila som vďaka Vašim radám a celkovému poradenstvu 150 eur. Ešte raz veľká vďaka za Vašu prácu, rady, ktoré mi pomohli ku zlepšeniu rodinného rozpočtu. Všetkým spomínaný ebook odporúčam."
Jana Kováčová
manažérka