Často kladené otázky

Môžete si pozrieť 

  • informácie vo voľne dostupných článkoch na mojom BLOGU (KLIK SEM)
  • v prémiovom obsahu (KLIK SEM)
  • ponuku 12 esprievodcov na rôzne situácie rodičov (KLIK SEM)
  • ponuku pravidelných webinárov so záznamom (KLIK SEM)
  • individuálne sa so mnou poradiť (KLIK SEM)
  • na instagrame: „utorková desiatka“ (odpovedanie na otázky cez stories – odpovedám však len na niektoré otázky, na všetky sa jednoducho nedá)
  • príspevky na sociálnych sietiach /instagram, facebook/
  • live vysielanie: každý týždeň vo štvrtok doobeda na instagramovom profile @pravne_pre_rodica

.

Áno, ďakujem za Vašu dôveru. Poskytujem aj individuálne konzultácie. Viac info KLIK SEM.

E-SPRIEVODCA – ak preferujete písaný text, máte viac času, chcete si problematiku sami naštudovať. K e-sprievodcovi (členská sekcia)sa prihlasujte prostredníctvom prihlasovacích údajov, ktoré Vám prídu do emailovej schránky. Prístup máte 12 mesiacov, v rámci ktorých vidíte i rôzne aktualizácie, zmeny v zákonoch, sumách dávok, postupoch úradov.  E- SPRIEVODCA KLIK SEM.

WEBINÁR –  ak preferujete, aby som Vám v rámci dvoch hodín komplexne zhrnula určitú problematiku, situáciu rodičov (Budeme mať bábätko, Otec a materská, Budeme mať škôlkara, Končí mi rodičovská dovolenka). Webinár je doplnený prezentáciou, časovými osami, typickými situáciami. Webinár sa skladá z 90 min. odprednášanie témy, 30 min. odpovedanie na otázky všeobecného charakteru, ktoré môžete položiť prostredníctvom písomného četu počas webinára.  Po konaní webinára dostávate do emailovej schránky záznam dostupný k pozeraniu ďalších 10 dní. PONUKA WEBINÁROV KLIK SEM. 

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA – v rámci 45 min. sa venujem Vašej konkrétnej situácii, vysvetlím Vám Vaše možnosti, postupy, zodpoviem otázky, ktoré máte. Riešime Vaše konkrétne dátumy a situáciu. INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE KLIK SEM.

Materské, ošetrovné, dávka v nezamestnanosti, lehoty, ohlásenia a oznámenia voči inštitúciam, škôlky, školy, administratíva ohľadom narodenia bábätka, keď končí rodičovská dovolenka, reťazový pôrod, rôzne súbehy dávok pre rodičov, nezhody medzi rodičmi. Nekonzultujem však pracovné a rodinné právo.

V prípade zakúpenia e-sprievodcu na http://www.pravneprerodica.sk, získavate k nemu prístup po dobu 12 mesiacov od zakúpenia. V rámci toho zabezpečujem jeho neustálu aktualizáciu. 

Ak sa niečo zmení z hľadiska legislatívy, postupov úradov, metodiky – máte tak zabezpečené najnovšie a aktuálne informácie.

Prístup k e-sprievodcovi máte zabezpečený cez členskú sekciu, ku ktorej je potrebné sa prihlásiť cez prihlasovacie údaje, ktoré dostanete do emailovej schránky po uhradení objednávky.

Ak nestíhate prihlásiť sa na zakúpený webinár naživo alebo ho doopozerať celý – každému, kto má zakúpený prístup na webinár posielam po jeho konaní do emailovej schránky prístupové údaje k záznamu z webinára. Ten je možné si pozrieť ďalších 10 dní. Počas webinára odpovedám v jeho záverečnej časti (posledných 30 minút webinára) na otázky všeobecného charakteru, ktoré sa ma rodičia pýtajú počas webinára cez písomný čet. Webinár nenahrádza individuálnu konzultáciu.

error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov