Často kladené otázky

Môžete si pozrieť 

  • informácie vo voľne dostupných článkoch na mojom BLOGU (KLIK SEM)
  • v prémiovom obsahu (KLIK SEM)
  • ponuku 12 esprievodcov na rôzne situácie rodičov (KLIK SEM)
  • ponuku webinárov (KLIK SEM)
  • príspevky na sociálnych sietiach /instagram, facebook/
  • live vysielanie: každý týždeň vo štvrtok doobeda na instagramovom profile @pravne_pre_rodica

.

Ďakujem za Vašu dôveru. Individuálnu konzutačnú činnnosť som však k 1.10.2023 ukončila. Viac info KLIK SEM.

Toto nie je v mojich časových možnostiach. Uvádzam to i pri objednávkovom formulári i v emaili o vytvorení objednávky. S kúpou môjho online produkt nie je spojené moje individuálne poradenstvo a odpovedanie na otázky cez správy alebo emaily. Ďakujem za racionálne pochopenie z Vašej strany.

Odporúčam semtam sa prihlásiť do členskej sekcie a pozrieť zoznam zmien. Zároveň, pri väčších zmenách, pridaní novej závažnej informácie alebo ďalšieho info článku k esprievodcovi posielame aj email. Snažíme sa Vás však nespamovať. Preto odporúčame aj individuálne sledovať zmeny v členskej sekcii.

E-SPRIEVODCA – ak preferujete písaný text, máte viac času, chcete si problematiku sami naštudovať. K e-sprievodcovi (členská sekcia)sa prihlasujte prostredníctvom prihlasovacích údajov, ktoré Vám prídu do emailovej schránky. Prístup máte 12 mesiacov, v rámci ktorých vidíte i rôzne aktualizácie, zmeny v zákonoch, sumách dávok, postupoch úradov.  E- SPRIEVODCA KLIK SEM.

WEBINÁR (záznam)-  ak preferujete ideo aj s prezentáciou a časovými osami, aby som Vám v rámci dvoch hodín komplexne zhrnula určitú problematiku, situáciu rodičov (Budeme mať bábätko, Otec a materská, Budeme mať škôlkara, Končí mi rodičovská dovolenka). Webinár je doplnený prezentáciou, časovými osami, typickými situáciami. Webinár sa skladá z 90/100 min. odprednášanie témy, 20/30 min. odpovedanie na otázky všeobecného charakteru. Prístup k záznamu z webinára je 90 kal. dní od úhrady objednávky. PONUKA WEBINÁROV KLIK SEM. 

Materské, ošetrovné, dávka v nezamestnanosti, lehoty, ohlásenia a oznámenia voči inštitúciam, škôlky, školy, administratíva ohľadom narodenia bábätka, keď končí rodičovská dovolenka, reťazový pôrod, rôzne súbehy dávok pre rodičov, nezhody medzi rodičmi. Nekonzultujem však pracovné a rodinné právo. Neposkytujem právne poradenstvo, ktoré spadá pod advokátov. Rada Vám však odporúčim kolegov – advokátov, ak potrebujete kontakt.

V prípade zakúpenia e-sprievodcu na http://www.pravneprerodica.sk, získavate k nemu prístup po dobu 12 mesiacov od zakúpenia. V rámci toho zabezpečujem jeho neustálu aktualizáciu. 

Ak sa niečo zmení z hľadiska legislatívy, postupov úradov, metodiky – máte tak zabezpečené najnovšie a aktuálne informácie.

Prístup k e-sprievodcovi máte zabezpečený cez členskú sekciu, ku ktorej je potrebné sa prihlásiť cez prihlasovacie údaje, ktoré dostanete do emailovej schránky po uhradení objednávky.

error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov