Často kladené otázky

Poskytujete aj individuálne konzultácie?

Áno, ďakujem za Vašu dôveru. Poskytujem aj individuálne konzultácie. 

Ak mám otázky, hľadám odpovede na svoju situáciu, kde môžem u Vás nájsť/získať odpovede?

Môžete si pozrieť 

  • informácie vo voľne dostupných článkoch na mojom BLOGU (KLIK SEM)
  • v prémiovom obsahu (KLIK SEM)
  • ponuku 14 ebookov na rôzne situácie rodičov (KLIK SEM)
  • ponuku pravidelných webinárov so záznamom (KLIK SEM)
  • individuálne sa so mnou poradiť (KLIK SEM)
  • kurz pre budúcich rodičov (KLIK SEM)
  • na instagrame: utorkový otáznik (odpovedanie na otázky cez stories – odpovedám však len na niektoré otázky, na všetky sa jednoducho nedá)
  • príspevky na sociálnych sietiach /instagram, facebook/
  • live vysielanie: každý týždeň vo štvrtok doobeda na instagrame

Chcem si kúpiť ebook - aktualizácia?

V prípade zakúpenia ebooku na http://www.pravneprerodica.sk, získavate k nemu prístup po dobu 12 mesiacov od zakúpenia. V rámci toho zabezpečujem jeho neustálu aktualizáciu. 

Ak sa niečo zmení z hľadiska legislatívy, postupov úradov, metodiky – máte tak zabezpečené najnovšie a aktuálne informácie.

Prístup k ebooku  máte zabezpečený cez členskú sekciu, ku ktorej je potrebné sa prihlásiť cez prihlasovacie údaje, ktoré dostanete do emailovej schránky po uhradení objednávky.

Akým témam sa venujeM?

Materské, ošetrovné, dávka v nezamestnanosti, lehoty, ohlásenia a oznámenia voči inštitúciam, škôlky, školy, administratíva ohľadom narodenia bábätka, keď končí rodičovská dovolenka, reťazový pôrod, rôzne súbehy dávok pre rodičov, nezhody medzi rodičmi. Nekonzultujem však pracovné a rodinné právo.

Webináre - záznam

Ak nestíhate prihlásiť sa na zakúpený webinár naživo alebo ho doopozerať celý – každému, kto má zakúpený prístup na webinár posielam po jeho konaní do emailovej schránky prístupové údaje k záznamu z webinára. Ten je možné si pozrieť ďalších 10 dní. Počas webinára odpovedám v jeho záverečnej časti na otázky, ktoré sa ma rodičia pýtajú počas webinára cez písomný čet.

Mám si kúpiť ebook/webinár/individuálnu konzultáciu?

EBOOK – ak preferujete písaný text, máte viac času, chcete si problematiku sami naštudovať. Môžete si ho objednať, máte ho k dispozícii v mailovej schránke ihneď po úhrade objednávky.

WEBINÁR –  ak preferujete, aby som Vám v rámci dvoch hodín komplexne zhrnula určitú problematiku, situáciu rodičov (Budeme mať bábätko, Otec a materská, Budeme mať škôlkara, Končí mi rodičovská dovolenka). Webinár je doplnený prezentáciou, časovýi osami, typickými situáciami. Počas webinára je k dispozícii písomný čet pre Vaše otázk k téme webinára. Po jeho konaní dostávate záznam dostupný k pozeraniu ďalších 10 dní.

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA – v rámci 4O min. sa venujem Vašej konkrétnej situácii, vysvetlím Vám Vaše možnosti, postupy, zodpoviem otázky, ktoré máte. Riešime Vaše konkrétne dátumy.

OTÁZKA: Je možné si zakúpiť za znížený poplatok iba určitú časť ebooku?

Odpoveď: Nie, ebook sa predáva ako celok a možnosť zakúpenia jeho časti neponúkam.

OTÁZKA: Ak si zakúpim záznam webinára, je možné dodatočné zodpovedanie otázok z Vašej strany?

Odpoveď: Nie. Nie je v mojich časových možnostiach dodatočne odpovedať na otázky zaslané pri zakúpení záznamu z webinára. V prípade, ak máte na mňa otázky, môžete využiť možnosť konzultácie alebo sa prihláste na webinár ONLINE, kde som k dispozícii dve hodiny pre Vaše otázky na tému webinára. Ak sa webinára neviete zúčastniť naživo na celé jeho trvanie, neváhajte sa pripojiť počas trvania webinára, napísať otázku do písomného četu a moju odpoveď si pozrieť dodatočne až zo záznamu.