Mám otázku (hľadám informácie)

Milí rodičia. Mnohí ma oslovujete s tým, že máte otázku, hľadáte informácie.

Prémiový obsah

Právne pre rodiča PRÉMIUM je platený obsah, ktorý obsahuje vyše 100 konkrétnejších článkov, postupov, vzorov, množstvo videí. Rovnako  máte aj BONUS. A to prístup k uzatvorenému profilu na instagrame, kde som každý týždeň v ohlásený čas online a môžete mi klásť otázky počas celého trvania 2mesačného členstva v Právne pre rodiča PRÉMIUM.

Ponuka 14 ebookov

Vypracovala som praktické ebooky, ktoré sa týkajú častých situácií rodičov (materská, nezhody rodičov, dávka v nezamestnanosti, rodičovský príspevok, úrady práce…) Snažím sa ich neustále aktualizovať. Jednotlivé kapitoly a podkapitoly ebookov si viete pozrieť.

Webináre

Na témy:

Budeme mať bábätko (od tehotenstva po nástup na RD)

Dve deti po sebe (materská, príspevky, škôlka, úrady)

Budeme mať škôlkara

Končí mi rodičovská dovolenka

Počas webinárov máte taktiež možnosť klásť mi otázky.

BLOG na tejto webstránke

Na webstránke http://www.pravneprerodica.sk je k dispozícii zdarma vyše 150 článkov. Sú rozdelené do kategórií.

Príspevky na sociálnych sietiach

Sledujte aktuálne príspevky na 

FACEBOOK fanpage

Instagram @pravne_pre_rodica.

Konzultácie?

Momentálne neposkytujem individuálne poradenstvo. Viacerí sa ma na to pýtate. Akonáhle svoje rozhodnutie zmením, budem o tom informovať. Ak máte na mňa otázky, zvážte možnosť objednať si prístup k Právne pre rodiča PRÉMIUM a uzatvorenému instagram.profilu, kde som každý piatok k dispozícii pre Vaše otázky v živom vysielaní. Môžete mi klásť otázky počas celého 2mesačného členstva.

Mária Dvončová webinár

Live vysielanie na instagrame

Každý týždeň obvykle v piatok (cez leto pozastavené) robím v doobedných hodinách live vysielanie na rôzne témy, zaujímavé pre rodičov.

Utorkový otáznik na instagrame

Každý utorok (cez leto pozastavené) sa v rámci instagramových stories (príbehov) pýtam, či na mňa máte nejakú otázku. Odpovedám prostredníctvom videí.