Keď máte (budete)
mať ďalšie dieťa...

Či už plánujete ďalšie dieťa alebo ste už tehotná, napadnú Vás praktické otázky:
Z čoho sa mi vypočíta ďalšia materská?
Musím odrobiť znova 270 dní?
Pracovný pomer mi skončil pred prvou materskou, budem mať nárok na druhú materskú, ak sa mi narodí ďalšie dieťa do 3 rokov?
Jednoducho...rodičovi postupne napádajú ďalšie a ďalšie otázky....


PRÁVE PRE VÁS, MILÍ RODIČIA, SOM PRIPRAVILA TENTO

EBOOK S PRAKTICKÝMI INFORMÁCIAMI.

PREČÍTAŠ - POZRIEŠ - MÁŠ JASNO.

Čo všetko sa dozviete v tomto praktickom EBooku?

Okrem odpovedí na vyššie uvedené otázky dostanete aj:

Do EBooku som zhrnula rôzne príklady a možnosti pre mamy na rodičovskej dovolenke:

„Dcérka má tri roky v apríli, končí mi rodičovská dovolenka. Som tehotná a na ďalšiu materskú nastupujem v októbri. Do práce sa vrátiť nechcem na tých pár mesiacov, aj tak sa mi nemá zatiaľ kto o dcérku postarať. Môžem si čerpať neplatené voľno? zamestnávateľ súhlasí, ale bojím sa, že mi to ovplyvní materskú…..“

„Môj 2,5 ročný syn chodí do súkromnej škôlky. Manžel na neho poberá príspevok na starostlivosť. Čakáme ďalšie bábätko. Čo bude s týmto príspevkom na škôlku? prídeme o neho?“

POZRITE SI BLIŽŠIE OBSAH TOHTO ebooku

Pri písaní infobooku som nevychádzala iba z právnych predpisov ale i z praktických skúseností:

 – svojich

– rodičov v mojom okolí

– rodičov, ktorí sa zúčastnili mojich prednášok 

– z podnetov, otázok a situácií, ktoré som zaznamenala prostredníctvom projektu Právne pre rodiča (nájdeš na facebooku aj instagrame)

Po zakúpení ebooku s označením 2023, máte k nemu prístup  cez osobitnú členskú sekciu po dobu celých 12 mesiacov od uhradenia objednávky. V našom štáte sa legislatíva často mení. Menia sa právne predpisy, postupy úradov, metodika. Práve preto sú ebooky v elektronickej podobe, pretože keď si ebook zakúpite získavate tak aktuálnu verziu. Ebooky nie je možné si sťahovať k sebe do PC alebo tlačiť. K tomuto kroku som pristúpila po zistení, že ebooky boli preposielané, prípadne zavesené na internete k stiahnutiu, Ďakujem, že si vážite moju prácu.

REFERENCIE