BUDEME MAť škôlkara 2024

Veľká chvíľa pre každého rodiča - keď dcérka alebo synček pôjde prvýkrát do škôlky.
Proces prijatia dieťaťa do škôlky je taktiež .....proces. Administratíva, tlačivá, lehoty, postup, keď dieťa neprijmu.
Zároveň veľa otázok, čo nasleduje po prijatí do škôlky - adaptačný pobyt, príspevok na škôlku atď.

Práve pre Vás, milí rodičia, som pripravila tohto

esprievodcu s praktickými informáciami.

Čo všetko budete vedieť vďaka tomuto praktickému e - sprievodcovi?

BONUS - VZOR "ODVOLANIA" PROTI NEPRijatiu do škôlky

Keďže veľa rodičov mi vravelo, že majú problém sformulovať "odvolanie" do škôlky....prikladám Vám do e-sprievodcu praktický vzor.

E-sprievodca obsahuje:

POZRITE SI ešte PODROBNEJŠIE, ČO SA DOZVIETE:

K e-sprievodcovi máte prístup cez osobitnú členskú sekciu po dobu celých 12 mesiacov od uhradenia objednávky.

V našom štáte sa legislatíva často mení. Menia sa právne predpisy, postupy úradov, metodika. Práve preto sú moji e-sprievodcovia v elektronickej podobe.

Pri spracovaní tohto e-sprievodcu som nevychádzala iba z právnych predpisov, ale nájdete tu i skúsenosti 

–   moje, nakoľko mám škôlkarov, 

–   môjho okolia ako aj 

–   informácie a situácie rodičov, ktorí sa zúčastnili mojich prednášok na túto tému

Tento esprievodca sa páčil aj iným rodičom

"Autorka trefne poňala problematiku prijímania detí do materských škôl. Miestami sa síce mení názvoslovie a inde je spomínaná škola a niekde škôlka, avšak táto skutočnosť vôbec nepôsobí rušivo v kontexte celého infobooku. Osobne som tu našla cenné rady, ako postupovať krok za krokom pri podávaní prihlášok do škôlky. Vrelo odporúčam všetkým rodičom budúcich škôlkarov."
Jana Fajčíková
mama škôlkarok, pedagóg
"K ebooku Budeme mať škôlkara: Je to skvelý sprievodca touto tematikou. Informácie písané polopatisticky, zrozumiteľne, vysvetlené čo ako funguje. Jednoducho, zhrnuté info na jednom mieste. Za mňa odporúčam rodičom budúcich škôlkarov. Ja som tu našla odpovede na všetky otázky, ktoré som si chcela pôvodne googlit. Som rada, že som tak nespravila, lebo v ebooku je aj vzor odvolania a rôzne autorkine tipy, ktoré by mi veru Google nedal. Ďakujem"
K.Tomasu
na rodičovskej dovolenke
"Tento infobook je perfektný. Nájdete v ňom všetky odpovede v danej problematike. Je neskutočne detailný a autorka si dala záležať na tom, aby rodičom všetko polopatisticky vysvetlila. Všetky potrebné informácie máte na jednom mieste a sú na nezaplatenie. A ešte k tomu skvelé tipy od autorky ako bonus. Ďakujem!"
Diana Porubčanová
mama, @rodinna_lekarka(Instagram)
Zrozumiteľné a skvele podané info o všetkom, čo sa týka budúcich škôlkarov. Dobré rady, ktoré mi ušetria napr. niekoľkohodinové čakanie v rade pri podávaní prihlášky do škôlky. Dozvedela som sa, podľa čoho sa vyberajú deti do škôlky a o aké príspevky môžem požiadať, ak sa tam moje dieťa nedostane, čo som taktiež netušila. Odporúčam!!"
Alexandra Vrábelová
mama a štylistka

Oznam: Súčasťou e-sprievodcov sú AJ ebooky. Tieto nie je možné si sťahovať k sebe do PC alebo tlačiť. K tomuto kroku som pristúpila po zistení, že ebooky boli preposielané, prípadne zavesené na internete k stiahnutiu, Ďakujem, že si vážite moju prácu.

error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov