Zarábam popri materskej/
rodičovskej dovolenke

Čo potrebujete vedieť, ak pracujete popri mD/RD/RP

Aké situácie bude webinár pokrývať?

Dostala som ponuku privyrobiť si popri rodičovskom príspevku, u môjho pôvodného zamestnávateľa /u nového zamestnávateľa. Na dohodu – prípadne na pracovnú zmluvu. Pokazím si tak ďalšiu materskú? Môže mi to pokaziť iné dávky?

Som na rodičovskom príspevku a chcem si založiť živnosť. Aké odvody budem platiť? Ktorým inštitúciám to musím oznámiť a ktorým nemusím? Ovplyvní mi to budúcu materskú? Môžem dostávať popritom rodičovský príspevok?

Ukončila som PREDČASNE rodičovskú dovolenku, vraciam sa späť do zamestnania. Na čo si mám dať pozor? Kam to mám všetko oznámiť? Môže to mať vplyv na ďalšiu materskú?

Aké mám práva v zamestnaní ako rodič malého dieťaťa? Chcela by som  si dohodnúť skrátený úväzok, mám  na to právo?

webinár Mária Dvončová

Informácie k webináru

ČAS a miesto:  ………2023, online, dĺžka webinára max.120 min, začíname 9.30 hod.

Cena: 21 eur

Pred konaním webinára a v deň konania webinára ráno Vám pošlem link, kde bude možné webinár sledovať naživo. Z webinára budem robiť záznam, kto by sa nevedel pripojiť naživo, záznam z webinára si môžete pozrieť ešte ďalších 10 dní.

Ak si objednávate záznam z webinára, prístupové údaje k záznamu dostanete po uhradení objednávky a ihneď po konaní webinánára. Záznam z webinára si môžete pozrieť  ešte 10 dní po jeho konaní.

Počas webinára je k dispozícii písomný čet pre účastníkov s možnosťou klásť prednášajúcej otázky k téme webinára. Otázky  všeobecného charakteru – webinár nenahrádza individuálnu konzultáciu s konkrétnymi dátumami a sumami.

Webinárom Vás budem sprevádzať ja...

Som JUDr. Mária Dvončová, povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča. Po vlastnej materskej som sa rozhodla nevrátiť sa k zmluvám, ale s vášňou sa venovať rôznym situáciam rodičov (materská, OČRka, nezamestnanosť, rodič v zamestnaní, škôlky, nezhody medzi rodičmi…)

Ďakujem za vašu spätnú väzbu na moje webináre

error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov