Končí mi rodičovská dovolenka 2024
Webinár

Čo potrebujete vedieť, ak sa Vám blíži koniec rodičovskej dovolenky

na mojom webinári sa dozviete:

Ako bonus: vzory oznámení pre zamestnávateľa, výpovede, paragrafy pre rodičov, prelinky na potrebné tlačivá

webinár Mária Dvončová

Informácie

Dĺžka webinára cca 170 min., cena: 25 eur

K webináru a doplňujúcim materiálom máte prístup 90 dní od ich zakúpenia.

 

Webinárom Vás Sprevádzam ja...

Som JUDr. Mária Dvončová, povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča. Po vlastnej materskej som sa rozhodla nevrátiť sa k zmluvám, ale s vášňou sa venovať rôznym situáciám rodičov (materská, OČRka, nezamestnanosť, rodič v zamestnaní, škôlky, nezhody medzi rodičmi…)

Ďakujem za vašu spätnú väzbu

Veľmi dobrý webinar, všetko pekne zrozumiteľne podané a vysvetlené rôzne situácie. Môžem len odporučiť 🙂
 
Ďakujem za prehľadné spracovanie témy ukončenia rodičovskej dovolenky. A tiež ďakujem za mnoho cenných informácií na Vašich sociálnych sieťach.
 
Webinar bol veľmi náučný , zodpovedal vela z otázok na ktoré som hľadala odpoved . Určite budem odporúčať mamičkám absolvovať ho. Ďakujem
 
Veľmi dobrý seminár zodpovedal veľa z mojich otázok . Ďakujem
Veľmi dobrý webinar , zodpovedal veľa z mojich otázok a budem ho určite odporúčať absolvovať aj iným mamičkám . Ďakujem
 
Ďakujem za cenné rady. Veľmi mi pomáha Váš profil aj webinár. Odporúčam každému kto potrebuje sa zorientovať . Rozmýšľam aj nad individuálnym poradentstvom. Ďakujem este raz.
 
Webinar bol super, pekne vysvetlené všetko, veľmi mi to pomohlo..skvelá práca milej pani Dvončovej🙂
Dobrý večer, veľmi pekné ďakujem za cenné radi a informácie, ktoré som sa dozvedela na tomto webináry. Chcem len dodať,že človek nemá prístup ku informáciam, ktoré su poskytnuté preto odporúčam každému kto potrebuje vedieť a pomôcť pri riešení problémov po skončení rodičovskej dovolenky. Veľmi pekné ďakujem a prajem veľa zdravia a úspechov ❤️
 
Veľmi obsažný webinár, zhrnuté všetky dôležité informácie, zároveň výborné odporúčania a rady, čo robiť a nerobiť. Za mňa veľká spokojnosť. 👍Niekto by mohol povedať, že sa mnohé informácie dajú nájsť aj na internete, ale stálo by ma to veľa času a úsilia.. Ďakujem.
Ďakujem za ozrejmenie situácie ohľadom RD, veľmi cenné informácie.Jedine čo mne osobne chýbalo bola situácia kedy počas RD je matka v druhom pracovnom pomere na TPP a čo jej z toho vyplýva v rámci ukončenia pôvodného pracovného pomeru,alebo či je postup pri skončení,nároku na odstupné a preplatenie dovolenky rovnaké.
 
Webinar bol naozaj pre mna prinosny, nakolko mi tento rok RD konci. Uz ku koncu som mala problem sa nan sustredit 🙂 a som vdacna za moznost 10 dni, pocas ktorych ho este mam k dispozicii k nahliadnutiu. Dakujem!
 
Úplne fantasticý webinár. Pracovala som ako personalistka 22 rokov, neskôr som prešla na inú pozíciu z ktorej som išla na materskú dovolenku a následne na rodičovskú dovolenku. Dr. Dvončová úžasne, jasne, výstižne podala všetky informácie. Ďakujem z celého srdca. S úctou ……. 
 
Som spokojna s prezentaciou a prejavom, avsak nie s obsahom. Venovali ste sa len zenam ktore boli zamestnane. Ja som pripad, ze bohuzial uz pred materskou som bola cca 2 roky nezamestnana a na urade prace. Nemam ziadne odpovede na moju situaciu.
 
Dakujem, bolo to vyborne, uvazujem o odchode z prace po tretej retazovej materskej a rodicovskej, tak som cerpala info. Hoci som sa v teme uz pred tym trochu orientovala, aj tak je narocne ponat tolko informacii naraz a premysliet vsetky strategie, preto ocenujem pristup k zaznamu. Dakujem aj za napady “nad ramec”, to som ani necakala.
 
Veľmi ale veľmi dobre spracované a vysvetlené situácie, ktoré môžu nastať. Krásne a reálne príklady. Každý si tam našiel svoju situácie a vie ako ďalej pokračovať. Hodnotím 10/10
 
Dakujem za skvele informacie z pohladu rodica, podane ludsky, jasne a na jednom mieste. Webinar bol naozaj velmi prospesny, neobsiahol sice moju odpoved na otazku, no bolo tam plno inych dolezitych informacii a velmi kvalitne spracovane rady a postupy. Dakujem
 
Webinár je super zhrnutý, zrozumiteľný. Odceňujem možnosť kladenia dodatočných otázok. Už viackrát som aj prostredníctvom Vášho profilu našla informáciu, ktorú som potrebovala. Ďakujem a prajem veľa úspechov.
error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov