Končí mi rodičovská dovolenka 2023

Čo potrebujete vedieť, ak sa Vám blíži koniec rodičovskej dovolenky

webinár Mária Dvončová

Informácie k webináru

ČAS a miesto: 22.3. 2023, o 9.30 hod., online, dĺžka webinára max.120 min. 

Cena: 21 eur

Pred konaním webinára Vám pošlem link, kde bude možné webinár sledovať naživo. Nie sú potrebné zvlášť technické nastavenia. 

 

Každý, kto má objednaný webinár (online účasť) dostáva po jeho konaní do emailovej schránky prístupové údaje k záznamu z webinára, ktoré Vám prídu do emailovej schránky po konaní webinára ešte v ten deň. 

Záznam z webinára je dostupný  k pozeraniu ešte 10 dní po jeho konaní.

Počas webinára je k dispozícii písomný čet, kde je možné sa pýtať k téme webinára. Webinár však nenahrádza individuálnu konzultáciu.

Webinárom Vás budem sprevádzať ja...

Som JUDr. Mária Dvončová, povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča. Po vlastnej materskej som sa rozhodla nevrátiť sa k zmluvám, ale s vášňou sa venovať rôznym situáciám rodičov (materská, OČRka, nezamestnanosť, rodič v zamestnaní, škôlky, nezhody medzi rodičmi…)

Mária Dvončová webinár

Chcem vedieť - budem vedieť

K dispozícii je 15 miest.

0
Počet zostávajúcich miest na webinári

Ďakujem za vašu spätnú väzbu

Veľmi dobrý webinar, všetko pekne zrozumiteľne podané a vysvetlené rôzne situácie. Môžem len odporučiť 🙂
 
Ďakujem za prehľadné spracovanie témy ukončenia rodičovskej dovolenky. A tiež ďakujem za mnoho cenných informácií na Vašich sociálnych sieťach.
 
Webinar bol veľmi náučný , zodpovedal vela z otázok na ktoré som hľadala odpoved . Určite budem odporúčať mamičkám absolvovať ho. Ďakujem
 
Veľmi dobrý seminár zodpovedal veľa z mojich otázok . Ďakujem
Veľmi dobrý webinar , zodpovedal veľa z mojich otázok a budem ho určite odporúčať absolvovať aj iným mamičkám . Ďakujem
 
Ďakujem za cenné rady. Veľmi mi pomáha Váš profil aj webinár. Odporúčam každému kto potrebuje sa zorientovať . Rozmýšľam aj nad individuálnym poradentstvom. Ďakujem este raz.
 
Webinar bol super, pekne vysvetlené všetko, veľmi mi to pomohlo..skvelá práca milej pani Dvončovej🙂
Dobrý večer, veľmi pekné ďakujem za cenné radi a informácie, ktoré som sa dozvedela na tomto webináry. Chcem len dodať,že človek nemá prístup ku informáciam, ktoré su poskytnuté preto odporúčam každému kto potrebuje vedieť a pomôcť pri riešení problémov po skončení rodičovskej dovolenky. Veľmi pekné ďakujem a prajem veľa zdravia a úspechov ❤️
 
Veľmi obsažný webinár, zhrnuté všetky dôležité informácie, zároveň výborné odporúčania a rady, čo robiť a nerobiť. Za mňa veľká spokojnosť. 👍Niekto by mohol povedať, že sa mnohé informácie dajú nájsť aj na internete, ale stálo by ma to veľa času a úsilia.. Ďakujem.
Ďakujem za ozrejmenie situácie ohľadom RD, veľmi cenné informácie.Jedine čo mne osobne chýbalo bola situácia kedy počas RD je matka v druhom pracovnom pomere na TPP a čo jej z toho vyplýva v rámci ukončenia pôvodného pracovného pomeru,alebo či je postup pri skončení,nároku na odstupné a preplatenie dovolenky rovnaké.
 
Webinar bol naozaj pre mna prinosny, nakolko mi tento rok RD konci. Uz ku koncu som mala problem sa nan sustredit 🙂 a som vdacna za moznost 10 dni, pocas ktorych ho este mam k dispozicii k nahliadnutiu. Dakujem!
 
Úplne fantasticý webinár. Pracovala som ako personalistka 22 rokov, neskôr som prešla na inú pozíciu z ktorej som išla na materskú dovolenku a následne na rodičovskú dovolenku. Dr. Dvončová úžasne, jasne, výstižne podala všetky informácie. Ďakujem z celého srdca. S úctou ……. 
 
Som spokojna s prezentaciou a prejavom, avsak nie s obsahom. Venovali ste sa len zenam ktore boli zamestnane. Ja som pripad, ze bohuzial uz pred materskou som bola cca 2 roky nezamestnana a na urade prace. Nemam ziadne odpovede na moju situaciu.
 
Dakujem, bolo to vyborne, uvazujem o odchode z prace po tretej retazovej materskej a rodicovskej, tak som cerpala info. Hoci som sa v teme uz pred tym trochu orientovala, aj tak je narocne ponat tolko informacii naraz a premysliet vsetky strategie, preto ocenujem pristup k zaznamu. Dakujem aj za napady “nad ramec”, to som ani necakala.
 
Veľmi ale veľmi dobre spracované a vysvetlené situácie, ktoré môžu nastať. Krásne a reálne príklady. Každý si tam našiel svoju situácie a vie ako ďalej pokračovať. Hodnotím 10/10
 
Dakujem za skvele informacie z pohladu rodica, podane ludsky, jasne a na jednom mieste. Webinar bol naozaj velmi prospesny, neobsiahol sice moju odpoved na otazku, no bolo tam plno inych dolezitych informacii a velmi kvalitne spracovane rady a postupy. Dakujem
 
Webinár je super zhrnutý, zrozumiteľný. Odceňujem možnosť kladenia dodatočných otázok. Už viackrát som aj prostredníctvom Vášho profilu našla informáciu, ktorú som potrebovala. Ďakujem a prajem veľa úspechov.