Webinár: Dve deti po sebe (materská, príspevky, škôlka)

Čo potrebujete vedieť, ak budete mať dve deti po sebe (menej alebo viac ako tri roky rozdiel)

Aké situácie bude webinár pokrývať?

Ako bonus: vzory oznámení pre zamestnávateľa - praktický zoznam čo kde kedy vybaviť - prelinky na potrebné tlačivá

webinár Mária Dvončová

Informácie

ČAS a miesto: …….2023, online, dĺžka webinára max.120 min, začíname 9.30 hod.

Cena: 25 eur

Pred konaním webinára a v deň konania webinára ráno Vám pošlem link, kde bude možné webinár sledovať naživo. Z webinára budem robiť záznam, kto by sa nevedel pripojiť naživo, záznam z webinára si môžete pozrieť ešte ďalších 10 dní.

Ak si objednávate záznam z webinára, prístupové údaje k záznamu dostanete po uhradení objednávky a ihneď po konaní webinára. Záznam z webinára si môžete pozrieť  ešte 10 dní po jeho konaní.

Počas webinára je k dispozícii písomný čet pre účastníkov s možnosťou klásť prednášajúcej otázky k téme webinára. Otázky  všeobecného charakteru – webinár nenahrádza individuálnu konzultáciu s konkrétnymi dátumami a sumami.

Webinárom Vás budem sprevádzať ja...

Som JUDr. Mária Dvončová, povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča. Po vlastnej materskej som sa rozhodla nevrátiť sa k zmluvám, ale s vášňou sa venovať rôznym situáciám rodičov (materská, OČRka, nezamestnanosť, rodič v zamestnaní, škôlky, nezhody medzi rodičmi…)

Mária Dvončová webinár

Ďakujem za spätnú väzbu na moje webináre, vážim si to!

Ďakujem Vám veľmi pekne za ďalší skvelý webinár, v ktorom ste ozrejmili všetky potrebné informácie pre mamičky, ktoré idú na ďalšiu materskú! všetko bolo „polopate“ vysvetlené a aj konkrétne prípady navýšenia MP boli veľmi prínosné. Ďakujem, že sa venujete takýmto témam 🙂
 
Zo záznamu som sa dozvedela všetky informácie, ktoré som potrebovala, samozrejme aj oveľa viac 😊
 
 
Páčilo sa mi, že boli spomenuté viaceré dostupné riešenia konkrétnych situácii + boli vysvetlené pozitívne/negatívne vplyvy týchto riešení. Ďakujem veľmi pekne a určite všetkým odporúčam!🙂
 
 
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za možnosť pripojiť sa na Váš webinár. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií, ktoré boli vysvetlené veľmi zjednodušene a systematicky. Ušetrili ste mi veľa času, ktorý by som trávila ,,googlením“, k jednotlivým slidom som si robila vlastné poznámky a to mi bude ďalej pomáhať pri vybavovaní všetkých príspevkov, na ktoré mi vznikne nárok. Verím, že v budúcnosti ešte využijem túto formu vzdelávania, ktorú ponúkate. Prajem veľa úspechov a ešte raz ďakujem 🙂
 
 
Ďakujem veľmi pekne za webinár, obzvlášť za možnosť pustiť si ho aj neskôr, keďže s mojím drobcom som to v danom čase nestíhala. Som rada, že ste nám všetko prakticky vysvetlili a nemusím si sama hľadať postup pri prechode na ďalšiu materskú, mala som to všetko pokope a nemusím sa báť, že som si niečo zle interpretovala.

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za tento webinár. Naozaj pekne a prehľadne spracovaná téma. Informácie, ktoré by som dlho a pracne sama hľadala na internete ste veľmi prehľadne a zrozumiteľne podali 🙂 Takto mám aspoň základný prehľad a viem na čo všetko máme nárok. Ďakujem a prajem Vám všetko dobré.
 
Výborné vysvetlené. Bonusom pre mňa boli slidy – ku ktorým bol podrobný výklad, takže som si mohla robiť poznámky ( aby som na niečo nezabudla ). Ďakujem pekne. Ps: bonus v podobe tlačív/ formulárov tiež poteší.
 
Vo webinári dve deti po sebe som sa dozvedela veľa dôležitých informácií o ktorých som nepočula, takže ich využijem pri ďalšej materskej. Za mňa super webinár ktorý odporúčam pozrieť všetkým ktorý plánujú druhé dieťa 😊
 
 
Webinár bol pre nás veľmi užitočný. Po prezretí sme zistili, že informácie, ktoré sme mali doteraz neboli úplné a tak som rada, že sme si ich prostredníctvom tohto webinára doplnili a teraz už viem, ako treba postupovať počas druhého plánovaného tehotenstva a po pôrode. Pani doktorka má vynikajúce znalosti z tejto oblasti a určite sa na ňu plánujeme obrátiť aj s individuálnou konzultáciou. Ďakujem.
Bolo to vyborne. Planujem druhe a presne som sa dozvedela ako si nepokazit materske alebo teda ako vykryt pripadne mesiace medzi RD a druhou MD
 
Super. Dozvedela som sa vsetko co uz som si velmi z prvej materskej nepamatala a navyse ake nove prispevky mozem poberat. Dakujem, zrozumitelne a k veci.
S webinárom som spokojná, dozvedela som sa nové veci, ktoré som nevedela ako sa majú a ako nakombinovať. Ďakujem veľmi pekne.
 
Je uzasne, ze niekto ako vy takto poskytuje informacie pre rodicov. Urcite su to pre mna dobre investovane peniaze do informacii, v porovnani s tym, ze by som si to mala zistovat vsetko sama. Dakujem 😊
error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov