Webinár: Materská 2024
(pre budúce prvomamy)

Čo potrebujete vedieť, ak chcete dostávať materskú?

webinár Mária Dvončová

Informácie

Dĺžka webinára cca 170 min., cena: 25 eur

K webináru a doplňujúcim materiálom máte prístup 90 dní od zakúpenia.

Ako bonus: vzory oznámení pre zamestnávateľa

Webinárom Vás budem sprevádzať ja...

Som JUDr. Mária Dvončová, povolaním právnička a autorka projektu Právne pre rodiča. Po vlastnej materskej som sa rozhodla nevrátiť sa k zmluvám, ale s vášňou sa venovať rôznym situáciám rodičov (materská, OČRka, nezamestnanosť, rodič v zamestnaní, škôlky, nezhody medzi rodičmi…)

Ďakujem za spätnú väzbu na moje webináre, vážim si to!

Veľmi pekne Vám ďakujem pani Dvončová za webinár materská/tehotenské. Pomohol mi zorientovať sa v rôznych situaciách. Vysvetlila ste to veľmi prakticky, jednoducho na pochopenie aj s príkladmi, čo bolo pre mňa prínosné 🙂 Prajem Vám veľa zdravíčka a úspechov v tom, čo robíte – je to naozaj veľmi užitočné 🙂
 
V prvom rade veľká vďaka za všetky info ktoré takto poskytujete, je to veľká pomoc pre mamičky ktoré sa v zmenách nemajú šancu orientovať. Hlavne je to od vás podané Veľmi prakticky že to každý pochopí. Všetky informácie sú super a praktické ktoré človek využije a hlavne pre Mamičky je čo veľká pomoc že nemusia behať po úradoch . Fakt veľká vďaka za všetky info 🤗 S pozdravom, Prajem veľa úspechov ešte vtom čo robíte lebo ma to zmysel.
 
Veľmi nápomocný webinar; jasne že je lepšie si čo to naštudovať, je dobre sa orientovať v pojmoch avšak následne to s pani doktorkou dáva zmysel konečne a pekne to docvaklo 🙂 ďakujem za to čo robíte
 
 
Výborný webinar, našla som v ňom odpoved na svoje otázky a ľahšie sa v tom viem zorientovať. Ďakujem krásne!
 
Webinar bol velmi pekne spracovany. Boli povedane vsetky potrebne informacie aj priklady z praxe. A hlavne viem ako postupovat dalej v mojej situacii. Dakujem krasne.
 
Ďakujem za výborný webinár. Všetky dôležité informácie som sa dozvedela na základe Vášho výkladu, ktorý bol obsiahly a zahrnul všetky možné príklady z praxe. Veľmi mi tento spôsob získania potrebných informácií šetrí čas a vyhovuje, keďže si ich nemusím v rámci právnych predpisov platných na území SR vyhľadávať sama. Určite Vaše odborné poradenstvo pre rodičov odporúčam!
 
Neskutočne obšírne ale pekne vysvetlené, palec hore za odvahu čo sa týka niektorých trikov a tipov. Škoda ze už bol vypredaný online prístup a mala som len záznam, rada by som sa spýtala bližšie.
 
Webinar sa mi veľmi páčil. Bol veľmi praktický, užitočný a prehľadný. Každej nastávajúcej mamičke vrelo odporúčam.
 
Dobrý deň😊Váš webinár bol pre mňa veľmi prínosný,aby som vedela čo a ako mám do budúcna riešit keď otehotniem. Váhala som či si ho zakúpiť, ale vôbec nelutujem. Naopak dozvedela som sa veľa užitočných informácií.Ďakujem pekne😊❤️
 
Veľmi prínosné, všetko prospešné a detailné informácie, veľmi príjemné vystupovanie a prehľadné spracovanie slidov.
 
Veľmi ďakujem za informácie ktoré som sa pokúšala zistiť už dlhý čas. Ďakujem za Vašu prácu ste super.
Webinár mi veľmi pomohol zorientovať sa, kde čo ako a kedy treba, určite odporúčam. Veľmi sa mi páčila ochota, čo najlepšie všetko vysvetliť a hlavne príklady z bežného života. Taktiež skvelá možnosť klásť vlastné otázky a podrobne zodpovedanie a nasmerovanie. Ďakujem veľmi pekne a určite sa zúčastním aj nabudúce.
Daniela V.
error: Obsah je chránený!!

Nezabudnite si stiahnuť zdarma
ebook - peniaze od štátu pre rodičov + mojich 10 tipov